CSM Vaslui și-a aflat programul meciurilor din viitorul sezon al Ligii Naționale

Handbaliștii vasluieni vor debuta în noua ediție de campionat pe 31 august, cu un meci pe teren propriu împotriva CSM București și vor încheia sezonul printr-un meci pe teren propriu, pe 17 mai 2025, cu Steaua București.

RUNDA 1

31.08. – 18:00: CSM Constanța – Dinamo București

31.08. – 18:00: Minaur Baia Mare – Știința Bacău

31.08. – 18:00: Potaissa Turda – HC Odorhei

31.08. – 18:00: SCM Politehnica – CSM Focșani

31.08. – 18:00: Suceava – Steaua București

31.08. 18:00: Vaslui – CSM București

RUNDA 2

07.09. – 18:00: Buzău – CSM Focșani

07.09. – 18:00: CSM București – Suceava

07.09. – 18:00: Dinamo București – SCM Politehnica

07.09. – 18:00: HC Odorhei – Minaur Baia Mare

07.09. – 18:00: Steaua București – Potaissa Turda

07.09. – 18:00: Știința Bacău – CSM Constanța

RUNDA 3

14.09. – 18:00: CSM Constanța – HC Odorhei

14.09. – 18:00: CSM Focșani – Dinamo București

14.09. – 18:00: Minaur Baia Mare – Steaua București

14.09. – 18:00: Potaissa Turda – CSM București

14.09. – 18:00: SCM Politehnica – Știința Bacău

14.09. 18:00: Vaslui – Buzău

RUNDA 4

21.09. – 18:00: Buzău – Dinamo București

21.09. – 18:00: CSM București – Minaur Baia Mare

21.09. – 18:00: HC Odorhei – SCM Politehnica

21.09. – 18:00: Steaua București – CSM Constanța

21.09. – 18:00: Știința Bacău – CSM Focșani

21.09. 18:00: Vaslui – Suceava

RUNDA 5

28.09. – 18:00: CSM Constanța – CSM București

28.09. – 18:00: CSM Focșani – HC Odorhei

28.09. – 18:00: Dinamo București – Știința Bacău

28.09. 18:00: Potaissa Turda – Vaslui

28.09. – 18:00: SCM Politehnica – Steaua București

28.09. – 18:00: Suceava – Buzău

RUNDA 6

05.10. – 18:00: Buzău – Știința Bacău

05.10. – 18:00: CSM București – SCM Politehnica

05.10. – 18:00: HC Odorhei – Dinamo București

05.10. – 18:00: Steaua București – CSM Focșani

05.10. – 18:00: Suceava – Potaissa Turda

05.10. 18:00: Vaslui – Minaur Baia Mare

RUNDA 7

12.10. 18:00: CSM Constanța – Vaslui

12.10. – 18:00: CSM Focșani – CSM București

12.10. – 18:00: Dinamo București – Steaua București

12.10. – 18:00: Minaur Baia Mare – Suceava

12.10. – 18:00: Potaissa Turda – Buzău

12.10. – 18:00: Știința Bacău – HC Odorhei

RUNDA 8

19.10. – 18:00: Buzău – HC Odorhei

19.10. – 18:00: CSM București – Dinamo București

19.10. – 18:00: Potaissa Turda – Minaur Baia Mare

19.10. – 18:00: Steaua București – Știința Bacău

19.10. – 18:00: Suceava – CSM Constanța

19.10. 18:00: Vaslui – SCM Politehnica

RUNDA 9

26.10. – 18:00: CSM Constanța – Potaissa Turda

26.10. 18:00: CSM Focșani – Vaslui

26.10. – 18:00: HC Odorhei – Steaua București

26.10. – 18:00: Minaur Baia Mare – Buzău

26.10. – 18:00: SCM Politehnica – Suceava

26.10. – 18:00: Știința Bacău – CSM București

RUNDA 10

16.11. – 18:00: Buzău – Steaua București

16.11. – 18:00: CSM București – HC Odorhei

16.11. – 18:00: Minaur Baia Mare – CSM Constanța

16.11. – 18:00: Potaissa Turda – SCM Politehnica

16.11. – 18:00: Suceava – CSM Focșani

16.11. 18:00: Vaslui – Dinamo București

RUNDA 11

23.11. – 18:00: CSM Constanța – Buzău

23.11. – 18:00: CSM Focșani – Potaissa Turda

23.11. – 18:00: Dinamo București – Suceava

23.11. – 18:00: SCM Politehnica – Minaur Baia Mare

23.11. – 18:00: Steaua București – CSM București

23.11. 18:00: Știința Bacău – Vaslui

RUNDA 12

30.11. – 18:00: Buzău – CSM București

30.11. – 18:00: CSM Constanța – SCM Politehnica

30.11. – 18:00: Minaur Baia Mare – CSM Focșani

30.11. – 18:00: Potaissa Turda – Dinamo București

30.11. – 18:00: Suceava – Știința Bacău

30.11. 18:00: Vaslui – HC Odorhei

RUNDA 13

07.12. – 18:00: CSM Focșani – CSM Constanța

07.12. – 18:00: Dinamo București – Minaur Baia Mare

07.12. – 18:00: HC Odorhei – Suceava

07.12. – 18:00: SCM Politehnica – Buzău

07.12. 18:00: Steaua București – Vaslui

07.12. – 18:00: Știința Bacău – Potaissa Turda

RUNDA 14

11.12. 18:00: CSM București – Vaslui

11.12. – 18:00: CSM Focșani – SCM Politehnica

11.12. – 18:00: Dinamo București – CSM Constanța

11.12. – 18:00: HC Odorhei – Potaissa Turda

11.12. – 18:00: Steaua București – Suceava

11.12. – 18:00: Știința Bacău – Minaur Baia Mare

RUNDA 15

14.12. – 18:00: CSM Constanța – Știința Bacău

14.12. – 18:00: CSM Focșani – Buzău

14.12. – 18:00: Minaur Baia Mare – HC Odorhei

14.12. – 18:00: Potaissa Turda – Steaua București

14.12. – 18:00: SCM Politehnica – Dinamo București

14.12. – 18:00: Suceava CSM București

RUNDA 16

15.02. 18:00: Buzău – Vaslui

15.02. – 18:00: CSM București – Potaissa Turda

15.02. – 18:00: Dinamo București – CSM Focșani

15.02. – 18:00: HC Odorhei – CSM Constanța

15.02. – 18:00: Steaua București – Minaur Baia Mare

15.02. – 18:00: Știința Bacău – SCM Politehnica

RUNDA 17

22.02. – 18:00: CSM Constanța – Steaua București

22.02. – 18:00: CSM Focșani – Știința Bacău

22.02. – 18:00: Dinamo București – Buzău

22.02. – 18:00: Minaur Baia Mare – CSM București

22.02. – 18:00: SCM Politehnica – HC Odorhei

22.02. 18:00: Suceava – Vaslui

RUNDA 18

01.03. – 18:00: Buzău – Suceava

01.03. – 18:00: CSM București – CSM Constanța

01.03. – 18:00: HC Odorhei – CSM Focșani

01.03. – 18:00: Steaua București – SCM Politehnica

01.03. – 18:00: Știința Bacău – Dinamo București

01.03. 18:00: Vaslui – Potaissa Turda

RUNDA 19

08.03. – 18:00: CSM Focșani – Steaua București

08.03. – 18:00: Dinamo București – HC Odorhei

08.03. 18:00: Minaur Baia Mare – Vaslui

08.03. – 18:00: Potaissa Turda – Suceava

08.03. – 18:00: SCM Politehnica – CSM București

08.03. – 18:00: Știința Bacău – Buzău

RUNDA 20

22.03. – 18:00: Buzău – Potaissa Turda

22.03. – 18:00: CSM București – CSM Focșani

22.03. – 18:00: HC Odorhei – Știința Bacău

22.03. – 18:00: Steaua București – Dinamo București

22.03. – 18:00: Suceava – Minaur Baia Mare

22.03. 18:00: Vaslui – CSM Constanța

RUNDA 21

29.03. – 18:00: CSM Constanța – Suceava

29.03. – 18:00: Dinamo București – CSM București

29.03. – 18:00: HC Odorhei – Buzău

29.03. – 18:00: Minaur Baia Mare – Potaissa Turda

29.03. 18:00: SCM Politehnica – Vaslui

29.03. – 18:00: Știința Bacău – Steaua București

RUNDA 22

05.04. – 18:00: Buzău – Minaur Baia Mare

05.04. – 18:00: CSM București – Știința Bacău

05.04. – 18:00: Potaissa Turda – CSM Constanța

05.04. – 18:00: Steaua București – HC Odorhei

05.04. – 18:00: Suceava – SCM Politehnica

05.04. 18:00: Vaslui – CSM Focșani

RUNDA 23

19.04. – 18:00: CSM Constanța – Minaur Baia Mare

19.04. – 18:00: CSM Focșani – Suceava

19.04. – 18:00: Dinamo București – Vaslui

19.04. – 18:00: HC Odorhei – CSM București

19.04. – 18:00: SCM Politehnica – Potaissa Turda

19.04. – 18:00: Steaua București – Buzău

RUNDA 24

26.04. – 18:00: Buzău – CSM Constanța

26.04. – 18:00: CSM București – Steaua București

26.04. – 18:00: Minaur Baia Mare – SCM Politehnica

26.04. – 18:00: Potaissa Turda – CSM Focșani

26.04. – 18:00: Suceava – Dinamo București

26.04. 18:00: Vaslui – Știința Bacău

RUNDA 25

03.05. – 18:00: CSM București – Buzău

03.05. – 18:00: CSM Focșani -Minaur Baia Mare

03.05. – 18:00: Dinamo București – Potaissa Turda

03.05. 18:00: HC Odorhei – Vaslui

03.05. – 18:00: SCM Politehnica – CSM Constanța

03.05. – 18:00: Știința Bacău – Suceava

RUNDA 26

17.05. – 18:00: Buzău – SCM Politehnica

17.05. – 18:00: CSM Constanța – CSM Focșani

17.05. – 18:00: Minaur Baia Mare – Dinamo București

17.05. – 18:00: Potaissa Turda – Știința Bacău

17.05. – 18:00: Suceava – HC Odorhei

17.05. 18:00: Vaslui – Steaua București

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.